Spalio 30 d. Linkuvos gimnazijoje vyko rajono pradinių klasių skaitovų konkursas-šventė, skirta Lietuvai, kuri buvo atkurta prieš 100 metų.
       Šiandieniniame internetinės komunikacijos pasaulyje vaikai nebenori skaityti knygų, bendraujama SMS, kai kūdikis, dar nemokėdamas suregzti sakinio, jau maigo išmanųjį telefoną, nebemoka reikšti minčių, bendrauti žiūrėdami į akis. Skaitymo konkursas – tai atgaiva sielai. Tai vieta, kurioje mūsų mokiniai kalba gražia lietuviška šneka, aiškiai, suprantamai, išraiškingai perteikia poetų mintis, išreiškia savo meilę Lietuvai, Tėvynei.
       Į konkursą sugužėjo šauniausi pradinių klasių skaitovai iš visų 9 Pakruojo rajono mokyklų. Juos atlydėjo mokytojai ir palaikymo grupelės. Visi mokiniai deklamavo eilėraščius apie Lietuvą. Džiugino vaikų puiki laikysena, gestų tikslingumas, raiškus vaizdingas, taisyklingas kalbėjimas.
       Mokyklos direktorius V. Stapušaitis pasveikino mokytojas ir jaunuosius poezijos mylėtojus, pristatė Linkuvos gimnaziją, kuri švęs taip pat savo 100-metį, įteikė kiekvienai mokyklai prisiminimui dovanėlę, mokiniams padėkas ir dovanėles.
       Renginyje dalyvavo Pakruojo suaugusiųjų ir jaunimo centro direktorė R. Juozapavičienė. Ji pasveikino visus dalyvius. Šventėje skambėjo gimnazisčių dainos apie Lietuvą. Visi dalyviai buvo apdovanoti Lietuvos vėliavėlėmis, kiekvienas išsivežė po dalelę Lietuvos ir Linkuvos .
       Džiaugiamės, kad mokytojų, mokinių tėvų ir pačių mokinių pastangomis meninis skaitymas yra puoselėjamas, nuo mažų dienų ugdoma meilė ir pagarba lietuviškam žodžiui, kuris vaikų lūpose skamba nuoširdžiai ir teikia džiaugsmą ne tik besiklausantiems, bet ir patiems dalyviams.

Pradinių klasių mokytojos

20171030 101728 20171030 110416 20171030 110421 20171030 110555