Šv. Velykos – pati smagiausia ir gražiausia pavasario šventė, o pirmąjį sekmadienį po Velykų švenčiamas Atvelykis, dar kitaip vadinamas vaikų Velykomis arba Velykėlėmis. Kad švenčių laukti neprailgtų, vaikai klasėse kūrė įvairius velykinius darbelius, kuriuos padovanojo namiškiams, organizavo parodėles. Mokinukai su entuziazmu dalyvavo „Gražiausio margučio“ konkurse, kurį organizavo agentūros – visos Lietuvos vaikai Pakruojo labdaros ir paramos fondas.
       Pradinių klasių mokiniai taip pat įsijungė į Naisių vasaros organizuojamą „Vaikų Velykėlių“ konkursą. Šis konkursas puoselėja gilias lietuviškas tradicijas, ugdo tautišką vaikų mąstyseną. Mokiniai kartu su mokytojomis margino didįjį margutį įvairiais tradiciniais raštais. Kiekvienas mokinys, kuris dalyvavo konkurse, gaus dovaną – Naisių vasaros teatro muzikinio spektaklio „Melagių pilis“ DVD diską.

Pradinių klasių mokytojos

Velyk 17 1 Velyk 17 2 Velyk 17 3 Velyk 17 4 Velyk 17 5 Velyk 17 6   Velyk 17 7