Gyvenime žmogui labai svarbu save pažinti tam, kad galėtų savimi pasitikėti. Faktas, jog norint tapti sveiku ir laimingu, kitų gerbiamu žmogumi, reikia pažinti save. Šis procesas gali būti nelengvas ir užtrukti ne vienerius metus, bet svarbiausia yra stengtis. O pastangų ir noro pasukti galvas ką sugebu daryti gerai, kokio manęs dar nematė klasės draugai tikrai netrūko. Iš pradžių buvo tikrai nelengva, bet kiekvienas rado ką parodyti visai klasei ir, žinoma, nustebinti. Šio projekto tikslas kaip tik ir buvo „pasikapstyti“ savo viduje, paieškoti išskirtinumo ir tai parodyti kitiems.
       Idėja pasiteisino. Džiugino tai, ką visi pamatėm. Nenustebusių nebuvo. Vieni dainavo, kiti šoko, treti pademonstravo savo techninius gebėjimus, sukurdami garso kolonėles. Netrūko grojančių pianinu, kanklėmis, lūpine armonikėle, kuriančių paveikslus, šukuosenas, net mezgančių mezgimo mašina. Taip pat stebino kolekcijos iš lego kaladėlių.
       Pasibaigus projektui ilgai dar girdėjosi malonūs atgarsiai, o svarbiausia – padrąsinimas įvairiose situacijose. Juk kiekvienas į save ir draugus pažiūrėjo kitaip.

3b klasės mokytoja Ligita Masilionienė

Proj 1 Proj 2 Proj 3 Proj 4 Proj 5 Proj 6 Proj 7 Proj 8 Proj 9