Kovo 3-ąją gimnazijoje vyko tradicinė Kaziuko mugė. Prekiautojai buvo labai išradingi. Jie pirkėjus lepino ne tik gardumynais, nuo kurių įvairumo ir skanumo raibo akys, bet stebino ir įvairiausiais darbeliais – piešinukais, atvirukais, popierinėmis gėlėmis, raktų pakabukais, nertais krepšeliais, medinėmis dėžutėmis, net inkilu. Galėjai nusipirkti ir naminės duonelės, ir varškės sūrio, ir tradicinių mugės atributų – verbų.
       Kaziuko mugė – ne tik šurmulys, smagi nuotaika, prekyba, bet ir pilna įspūdžių verslumo pamoka. Ruošiantis renginiui atsiskleidė vaikų ir jų pagalbininkų: mamyčių, tėvelių, vyresnių sesių ar brolių, močiučių, senelių kūrybiškumas, sumanumas, iniciatyvumas, darbštumas, veiklumas. Mugės dalyviai padėjo vieni kitiems, patarė, ką verta pirkti, dalijosi nusipirktais skanumynais, atidžiai rinko lauktuves šeimos nariams. Geros emocijos sklandė ore.
       Už pagalbą, organizuojant mugę, dėkojame pradinių klasių mokytojoms, kūno kultūros mokytojams ir vyresnių klasių mokiniams, ūkvedžiui ir šokio mokytojai.  

Dalė Tamašaitienė, Joana Gelžinienė

Kaz 1 Kaz 2 Kaz 3 Kaz 4 Kaz 5 Kaz 6 Kaz 7 Kaz 8 Kaz 9