100 dienelių
      Prabėgo jau čia.
      100 dienelių
      Su savo klase.
      Vakar pirmokėliai atšventė savo pirmąjį šimtą dienų mokykloje. Mokiniai į mokyklą susirinko pasipuošę, gerai nusiteikę. Mokytoja priruošė netradicinių užduočių. Ant suolų puikavosi klasės mokytojos paruoštos užduočių knygelės. Dirbo pirmokai susiskirstę į grupeles. Mamos iš ryto atnešė nuostabių balionų, ant kurių vaikai užrašė savo svajones. Papietavę ir grįžę į klasę buvome maloniai nustebinti šventiniu tortu. Urtės mama iškilmingai jį įnešė į klasę. Taip pat Urtės mama pagamino puikius šimtadienio medalius. Pirmokėliai jais pasipuošė. Po rimtų darbų klasėje išėjome į orą paleisti savo balionų. Dėkoju tėveliams už pagalbą.
       Šimtadienis buvo puikus ir linksmas.

1a klasės mokytoja Marytė Pališkienė.

ALIM1 ALIM2 ALIM3 ALIM4 ALIM5 ALIM6