Mažuosius pradinukus šiemet aplankė „Drakoniuko“ teatro herojai. Šilumos išsiilgusi Kaitra sutiko ką tik iškeptą, cinamonu kvepiantį ir savimi besididžiuojantį Kalėdinį Meduoliuką. Meduoliukas keliavo dalyvauti šauniausio meduolio konkurse. Kaitra, norėdama susigrąžinti vasarą, pavogė stebuklingą Kalėdų Senelio lazdą.
       Stebėdami Meduoliuko ir Kaitros nuotykius, visi kartu supratome, kad geri poelgiai sušildo labiau, nei kaitri saulė, o Kalėdos kvepia ne tik cinamonu, bet ir gerumu... Kalėdų Senelis atgavo lazdą ir savo galias.
       Renginio metu vaikai kartu su herojais keliavo, šoko, dainavo, žaidė, patikėjo, kad šventinis siautulys padės prikviesti sniegą. Visos klasės padainavo Kalėdų Seneliui po dainelę ir gavo ilgai lauktų dovanėlių. Kalėdų šventė paliko smagius prisiminimus.  

Mokytojos Joana Gelžinienė ir Dalė Tamašaitienė

Žaidžiame, šokame, ... Pasiruošę į kelionę K pr 3 K pr 4 K pr 5 K pr 6