Nubėgo angelas sniegu, net pėdsako neliko,
       Tik krito šerkšnas nuo šakų
       Ir liko širdyje šviesu.
       Kalėdų rytą saulelė pražydo…


       Tokiais žodžiais 3b klasės mokiniai sveikino Linkuvos senelių namų gyventojus. Jau tradicija tapo kiekvienais metais juos aplankyti. Labai smagu žinoti, kad jie laukia... Laukė ir šiemet. Vieni prie pusryčių salo, kiti savo kambariuose.
       Su didele meile vaikų pagaminti delniukai, į kuriuos nutūpė balti angelėliai, buvo kaip mat išdalinti. Seneliai šypsojosi ir labai nuoširdžiai dėkojo vaikams. Darydami šiuos darbelius kalbėjomės apie senus žmones, pagarbą jiems, atjautą, meilę. Juk adventas – gerų darbų metas. Vaikams taip pat netrūko gerų emocijų. Vieni džiaugėsi, kad prisiminė jų darbelius dovanotus pernai, užpernai, kiti patyrė gerų emocijų paspausdami ranką ar tiesiog atlikę gerą darbą.
       Juk gera daryti gerus darbus...

3b klasės mokytoja Ligita Masilionienė

DS 1 DS 2 DS 3 DS 4