Gegužės 30 dieną abi 2-os klasės vyko į ekskursiją. Lankėmės Šiaulių saldainių fabriko šokolado dirbtuvėlėse. Ten bent trumpam tapome šokolado meistrais. Pirmiausia pamatėme, kaip temperuojamas šokoladas ir gaminami rankų darbo saldainiai. Po to patys ėmėme įvairių rūšių šokoladą, įvairius ingredientus ir gaminome savo šokoladinius skanumynus. Vaikams labai patiko ne tik stebėti patį gamybos procesą, bet ir patiems pasigaminti taip mėgstamus saldumynus.
       Kelionės metu aplankėme garsųjį Kryžių kalną, kuris yra maždaug 12 km į šiaurę nuo Šiaulių, netoli Šiaulių–Rygos geležinkelio linijos. Laukuose stovi nelabai didelis, pailgas, per vidurį įdubęs kalnas, visas nustatytas kryžiais. Tai garsusis Kryžių kalnas, liudijantis pagarbą ir ištikimybę kryžiaus aukai, per kurią Kristus išgelbėjo visų laikų ir kartų žmones.
       Pabuvojome aikštėje, kuri yra visas apskritas laikrodžio ciferblatas su skaitmenimis, simbolizuojančiais Saulės mūšį ir aikštės viduryje stovinti kolona, ant kurios užkelta 4 m siekianti auksinio berniuko, ar kitaip vadinamo šaulio skulptūra.
       Patyrėme kelionės metu daug įdomių įspūdžių ir linksmi grįžome namo.

Mokytojos Lora Kriščiūnienė ir Ligita Masilionienė

esk 0601 1 esk 0601 2 esk 0601 3 esk 0601 4 esk 0601 5 esk 0601 6