Motinos dienos proga pradinių klasių mokiniai buvo pakviesti dalyvauti dailaus rašto konkurse „Laiškas Mamai“.
       Mamytė... Miela... Graži... Geriausia... Mylimiausia... Vienintelė... Pačiais nuoširdžiausiais žodžiais vaikai dėkojo už rūpestį, už nemigo naktis, už nušluostytą ašarą, už buvimą šalia, už rankų švelnumą, už širdies šilumą, už neišsenkančią meilę. Dailiai ranka vedžiojo gražiausius linkėjimus: prašė saulės pačiais šilčiausiais spinduliais glostyti Mamos galvą, o laisvūno vėjo pabučiuoti į skruostą. Žadėjo kiekvieną akimirką prisiminti brangiausią žemėje žmogų, prisiglausti, apkabinti, pradžiuginti, suteikti laimės savo gerais darbeliais. Tegu šie žodžiai išsipildo, tegu Mamų spinduliuojamas gerumas joms grįžta su kaupu.
       Dailiausiai parašyti laiškai buvo demonstruojami stende. Mamytės, atvykusios į šventinį koncertą, galėjo pasigrožėti ir pasidžiaugti vaikučių mintimis.

Mokytojos Joana Gelžinienė ir Dalė Tamašaitienė

Laisk mamai 2016