Vasario 17 d. Pakruojo „Žemynos“ pagrindinėje mokykloje vyko du rajoniniai pradinių klasių mokinių renginiai. Linkuvos gimnaziją atstovavo geriausiai mokantys rašybos taisykles ir išraiškingiausiai skaitantys mokiniai. „Raštingiausio trečioko“ konkurse dalyvavo Evelina Čeponytė ir Gabija Kuginytė, o šventėje „Žiemos skaitiniai“ pasirodė Klaudija Miliauskaitė, Gabrielius Stankevičius, Patricija Baltokaitė, Domantas Prancelevičius, Rusnė Žemrietaitė, Tomas Žvirblis, Agnė Zinkevičiūtė ir Luka Girčytė. Mokytojos negailėjo dalyviams padrąsinimo žodžių bei palaikymo šypsenų, o vaikai ne tik rašė, skaitė, tik kitų klausėsi, bet ir susipažino, susidraugavo su savo bendraamžiais, aktyviai atsakinėjo į renginio vedėjos klausimus, stebino drąsa ir sąmoju.

Mokytoja Joana Gelžinienė

konk 1 konk 2 konk 3