2a ir 2b klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame iliustruotų pasakų konkurse „Žiemos stebuklai“. Mokinukai dirbo visą mėnesį. Reikėjo ne tik sukurti pasaką, bet ir nupiešti iliustraciją. Antrokėliams buvo nelengva. Teko rimtai padirbėti. Džiugu, kad mūsų mokyklos nemažas antrokų būrys įsijungė į šį konkursą. Darbus siuntėme į Šiaulių rajono Verbūnų mokyklą. Konkurse dalyvavo šie mokiniai: Girvidas Juodinis 2a, Karolis Lipinskas 2a, Karolina Beleckaitė 2a, Nojus Jakubaitis 2a, Patricija Baltokaitė 2a , Sima Skridulytė 2a, Domantas Prancelevičius 2b, Gabija Nakčiūnaitė2b, Ema Kupriūnaitė 2b, Ugnė Kupriūnaitė 2b, Ignė Kučinskaitė 2b, Armantė Tuominytė 2b, Gabija Miliauskaitė 2b, Gabija Kokmanaitė 2b, Vėjas Vakaris Bartašius 2b, Milda Zajarskaitė 2b, Iveta Budrytė 2b.

Antrokų mokytojos Ligita Masilionienė ir Lora Kriščiūnienė

Pasaka 1 Pasaka 2