100 dienelių
       Ėjo praėjo,
       Skaičiai rikiavos,
       Raidės byrėjo!


       Vasario 3 dieną 1a ir 1b klasių pirmokėliai šventė šimtadienį „100 dienų esame kartu". Vaikai dainavo, šoko, žaidė žaidimus, pristatė darbelius, kuriuos paruošė kartu su tėveliais, nupiešė draugystės pievą su šimtu gėlyčių, klausėsi pasakos apie Zuikį Puikį. Pamokos buvo linksmos ir tikrai neprailgo. O kai atliko užduotis, visi gavo šimtadienio pažymėjimus. Paskui išskubėjo į kiemą ir paleido balionus, kurie kilo aukštyn nusinešdami visų svajones ir norus. Grįžę į klasę, vaišinomės šimtadienio tortu. Tikimės, kad gera nuotaika ir džiugūs šimtosios dienelės prisiminimai ilgam pasiliks kiekvieno pirmoko širdelės kertelėje...

Daiva Kuginienė ir Regina Leščinskienė

Prad simt 1 Prad simt 2 Prad simt 3 Prad simt 4 Prad simt 5