Ruduo – pats spalvingiausias metų laikas. Smagu vaikams žaisti su rudenėlio nuspalvintais lapais, bet dar smagiau būryje draugų žaisti, šokti, dainuoti, rudenėlio gėrybėmis džiaugtis.
       Lapkričio šeštą dieną pirmokėlių nuotaika buvo ypatingai gera, nes šventė Rudenėlio šventę. Akys raibo nuo kompozicijų iš daržovių ir vaisių, kuriuos vaikučiai pagamino su tėveliais.
       Vaikai lankė vienas kitą, šoko, dainavo, eilėraščius deklamavo, minė mįsles, žaidė žaidimus. Suvaidino pasaką „Ropė“. Tai smagu buvo ją rauti!
       Tą dieną vaikai ne tik šventė, bet spėjo sudalyvauti išsipildymo akcijoje „Pyragų diena“. Visi džiaugėsi, kad pavyko parduoti mamų keptus pyragus ir paaukoti nemažą krūvelę pinigėlių, kad kam nors pati didžiausia svajonė išsipildytų.

Mokytojos Daiva Kuginienė ir Regina Leščinskienė.

Rud sv 1 Rud sv 2 Rud sv 3 Rud sv 4 Rud sv 5 Rud sv 6 Rud sv 7 Rud sv 8 Rud sv 9 Rud sv 10 Rud sv 11