Visą savaitę nuo sausio 11 d. iki sausio 15 d. antrokai vykdė ekologinį projektą „Visa, kas gyva, gyventi nori“. Mūsų projekto tikslas – globojant gamtą ir ugdant meilę jai, mokyti vaikus suprasti gamtą, suteikti kuo daugiau žinių apie juos supančią aplinką, puoselėti vaiko fizines ir psichines galias.
       Mūsų laukiamas rezultatas, kad vaikai pajustų žmogaus ir gamtos ryšio pastovumą, reikšmingumą, pratintųsi suprasti gyvūnus, draugautų su jais, bet būtų atsargūs ir netrikdytų gyvūnų gyvenimo ritmo. Kad mokėtų džiaugtis gamtos grožiu, jaustų atsakomybę už ją, bendrautų su aplinka ir patys kurtų grožį.
       Visą savaitę per visas pamokas mokėmės apie gyvūnus, jų elgseną, gyvenimą, piešėme, imitavome, mokėmės angliškai jų pavadinimus, rašėme rašinėlius, diktantus, analizavome tekstus .
       Projektą užbaigėme padarytomis sniegenomis, kurias sukėlėme į medžius, kad nuolat primintų, jog visi paukšteliai ir žvėreliai laukia mūsų šaltą žiemą.

2a ir 2b klasių mokytojos Lora Kriščiūnienė, Ligita Masilionienė

proj1 proj2 proj3 proj4 proj5