Antrokėliai šį rudenį daug kalbėjo apie medžius, lapus. Piešė ir spalvino. Darė lapų atspaudus. Lygino įvairių medžių lapus. Ši pamoka vyko parke. Mokiniai praktiškai pritaikė savo žinias ir patyrė daug smagių akimirkų.

2a klasės mokytoja Marytė Pališkienė.

pam1 pam2 pam3 pam4

Rudens derlius
       (Autorius nežinomas)
       Vos ruduo tik prasidėjo,
       Dėdė Derlius atdundėjo.
       Obuolių pilni maišai,
       Džiaugiamės visi labai.
       Grybai slepiasi po lapais,
       Uogos miške labai retos.
       Riešutų jau pilnos šakos,
       Voverytėms darbo metas.
       Taip ruduo pas mus atėjo,
       Saulė leidžias vis greičiau.
       Lietus lyja vis dažniau,
       Dienos daros vis šalčiau.

Spalio 11–15 dienomis 4a klasėje vyko pradinukų rudens gėrybių paroda. Jau ne pirmus metus džiuginanti paroda pakvietė grožėtis nuostabiais mokinukų darbais.
       Atkeliavus auksiniam rudenėliui,4a klasės pradinukai su tėveliais nusprendė pasidairyti po savo daržus ir sodus. Ko tik ten nerado... Žinoma reikėjo pasitelkti savo kūrybiškumą ir fantaziją. Galima buvo išvysti keisčiausių daržovių: įvairiausi bulvinukai, cukinijos, ežiukai, gražuolis kaktusas pasipuošęs žiedais.
       Visą savaitę grožėjomės mokinių darbais. Labai dėkinga už kūrybiškumą, entuziazmą ir norą dalyvauti parodoje.

4a klasės mokytoja Lora Kriščiūnienė

20171013 1 20171013 2

Uti ti ti šalta, skundžiasi ruduo.
       Kas pasiūs man paltą?
       Kas kepurę duos?
       Kojos jau sušlapo,
       Permerkė lietus.
       Kas iš klevo lapo
       Man pasiūs batus.
                    J. Marcinkevičius

Šiuo posmu antrokėliai pradėjo šventę. Mokiniai kartu su tėveliais gamino, kūrė įvairius iš rudens gėrybių darbelius. Klasėje padarėme parodėlę. Ir ko tik čia nebuvo.
       Susiskirstę komandomis atlikome užduotis, atsakinėjome į klausimus. Šokome, dainavome, kūrėme eilėraštį apie rudenį.
       Pasilinksminę, pasidžiaugę savo ir kitų darbeliais linksmi išėjome namo.

2a klasės mokytoja M. Pališkienė.

007 008 009 010 011 013 014 016

„Meilė, supratimas, šiluma, maži nesusipratimai... Šie ir dar daug dalykų sutelpa žodyje „šeima“. Tai ne vien tėtis ir mama.“ – Taip mąsto mažieji mūsų mokiniai.
       Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet šeimas pakvietėme į jau tradicija tapusį renginį. Visus metus kantriai ruošėmės. Mokėmės žodžius, šokius, dainas. O svarbiausia, įdėjome daug meilės, nes labai laukėme, kad ateis patys artimiausi žmonės. Taip ir atsitiko. Džiaugėmės žiūrovų gausa ir aplodismentais. Renginys paliko džiaugsmo ašaras tėvelių akyse, vaikams suteikė pasitikėjimo, džiugesio, kūrybiškumo akimirkas. Kaip gera kartu tai patirti...

Mokytoja Ligita Masilionienė

S sv 1 S sv 2 S sv 3 S sv 4 S sv 5

2017 m. balandžio 13 dieną mūsų pradinių klasių mokiniai dalyvavo rajoniniame „Šviesoforo“ konkurse ir užėmė 1-ąją vietą.
       Dėkojame už puikias žinias 1 kl. Tautvydui Mikalajūnui, 2 kl. Eimantui Mazūrui, 3 kl. Karoliui Lipinskui, 4 kl. Gabijai Martinaitytei.

Mokytojos Regina Leščinskienė ir Daiva Kuginienė

Sviesoforas2017