„Meilė, supratimas, šiluma, maži nesusipratimai... Šie ir dar daug dalykų sutelpa žodyje „šeima“. Tai ne vien tėtis ir mama.“ – Taip mąsto mažieji mūsų mokiniai.
       Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet šeimas pakvietėme į jau tradicija tapusį renginį. Visus metus kantriai ruošėmės. Mokėmės žodžius, šokius, dainas. O svarbiausia, įdėjome daug meilės, nes labai laukėme, kad ateis patys artimiausi žmonės. Taip ir atsitiko. Džiaugėmės žiūrovų gausa ir aplodismentais. Renginys paliko džiaugsmo ašaras tėvelių akyse, vaikams suteikė pasitikėjimo, džiugesio, kūrybiškumo akimirkas. Kaip gera kartu tai patirti...

Mokytoja Ligita Masilionienė

S sv 1 S sv 2 S sv 3 S sv 4 S sv 5

2017 m. balandžio 13 dieną mūsų pradinių klasių mokiniai dalyvavo rajoniniame „Šviesoforo“ konkurse ir užėmė 1-ąją vietą.
       Dėkojame už puikias žinias 1 kl. Tautvydui Mikalajūnui, 2 kl. Eimantui Mazūrui, 3 kl. Karoliui Lipinskui, 4 kl. Gabijai Martinaitytei.

Mokytojos Regina Leščinskienė ir Daiva Kuginienė

Sviesoforas2017

Šv. Velykos – pati smagiausia ir gražiausia pavasario šventė, o pirmąjį sekmadienį po Velykų švenčiamas Atvelykis, dar kitaip vadinamas vaikų Velykomis arba Velykėlėmis. Kad švenčių laukti neprailgtų, vaikai klasėse kūrė įvairius velykinius darbelius, kuriuos padovanojo namiškiams, organizavo parodėles. Mokinukai su entuziazmu dalyvavo „Gražiausio margučio“ konkurse, kurį organizavo agentūros – visos Lietuvos vaikai Pakruojo labdaros ir paramos fondas.
       Pradinių klasių mokiniai taip pat įsijungė į Naisių vasaros organizuojamą „Vaikų Velykėlių“ konkursą. Šis konkursas puoselėja gilias lietuviškas tradicijas, ugdo tautišką vaikų mąstyseną. Mokiniai kartu su mokytojomis margino didįjį margutį įvairiais tradiciniais raštais. Kiekvienas mokinys, kuris dalyvavo konkurse, gaus dovaną – Naisių vasaros teatro muzikinio spektaklio „Melagių pilis“ DVD diską.

Pradinių klasių mokytojos

Velyk 17 1 Velyk 17 2 Velyk 17 3 Velyk 17 4 Velyk 17 5 Velyk 17 6   Velyk 17 7

Pirmokėlius aplankė Pasakų bobutė, kuri jiems sekė pasaką apie višteles. Mokiniai buvo labai nustebinti šios viešnios apsilankymu. Pasakų bobutė paklausinėjo, kokių pasakų žino pirmokėliai. Vaikai jų išvardino nemažai. Viešnia atvyko pas pirmokus todėl , kad pradinukai dalyvauja „Vaikių knygos“ savaitės renginiuose. Pasakų bobutė – tai Emilija Pūkevičiūtė. Dėkojame jai.

1a klasės mokytoja M. Pališkienė.

Pas bob 1 Pas bob 2

Gyvenime žmogui labai svarbu save pažinti tam, kad galėtų savimi pasitikėti. Faktas, jog norint tapti sveiku ir laimingu, kitų gerbiamu žmogumi, reikia pažinti save. Šis procesas gali būti nelengvas ir užtrukti ne vienerius metus, bet svarbiausia yra stengtis. O pastangų ir noro pasukti galvas ką sugebu daryti gerai, kokio manęs dar nematė klasės draugai tikrai netrūko. Iš pradžių buvo tikrai nelengva, bet kiekvienas rado ką parodyti visai klasei ir, žinoma, nustebinti. Šio projekto tikslas kaip tik ir buvo „pasikapstyti“ savo viduje, paieškoti išskirtinumo ir tai parodyti kitiems.
       Idėja pasiteisino. Džiugino tai, ką visi pamatėm. Nenustebusių nebuvo. Vieni dainavo, kiti šoko, treti pademonstravo savo techninius gebėjimus, sukurdami garso kolonėles. Netrūko grojančių pianinu, kanklėmis, lūpine armonikėle, kuriančių paveikslus, šukuosenas, net mezgančių mezgimo mašina. Taip pat stebino kolekcijos iš lego kaladėlių.
       Pasibaigus projektui ilgai dar girdėjosi malonūs atgarsiai, o svarbiausia – padrąsinimas įvairiose situacijose. Juk kiekvienas į save ir draugus pažiūrėjo kitaip.

3b klasės mokytoja Ligita Masilionienė

Proj 1 Proj 2 Proj 3 Proj 4 Proj 5 Proj 6 Proj 7 Proj 8 Proj 9