Prisipažinkime: nesiliaujame žvilgčioti į kalendorių ir skaičiuojame dienas iki Velykų. Nes po šios atgimimo šventės, regis, pavasaris kad atsispirs, kad įsibėgės! Ir daugiau jokio sniego! O pro duris tyliai išsliūkins ir pavasarinė depresija.
       Jau keli metai iš eilės visi pradinių klasių mokiniai dalyvaujame „Vaikų Velykėlių“ konkurse. Tai konkursas, puoselėjantis senas lietuviškas tradicijas, ugdantis tautišką vaikų mąstyseną ir bendrumo jausmą, kartu kviečiantis švęsti. Šį konkursą jau keli metai organizuoja „Naisių vasara“. Ant didžiulio (2 m ilgio ir 1 m pločio) kiaušinio muliažo visos klasės klijavo įvairias aplikacijas su istoriniais, tradiciniais margučių marginimo raštais.
       Dovanojame savo Margutį visai Linkuvos gimnazijos bendruomenei linkėdami laimės, sveikatos, džiaugsmo.

Pradinių klasių mokytojos.

velykeles2018

Kaip greit bėga laikas... Rodos taip neseniai šventėm savo šimtadienį pirmoje klasėje, o jau ir ketvirta... Taip jau sutapo, kad kartu minime ir Lietuvos, ir gimnazijos šimtuosius jubiliejus. O mums beliko 100 dienų, kurias praleisime kartu.
       Vaikai džiaugsmingai nusiteikę, pasipuošę tądien sugūžėjo į klasės. Diena buvo neįprasta, reikėjo atlikti labai įvairias užduotis: įminti minkles, pašokti, parašyti, suskaičiuoti , pristatyti savo darbelius iš 100 detalių ir dar daug daug kitų įdomių veiklų. O koks gi šimtadienis be skanumynų!
       Atlikę visas užduotis, paleidome savo spalvotas svajones, kad žvarbokas vėjelis jas nuneštų ir jos išsipildytų...

Ketvirtokų mokytojos Lora ir Ligita

k simt 1 k simt 2 k simt 3 k simt 4 k simt 5 k simt 6

Linkuvos gimnazijos pradinių klasių mokiniai prisijungė prie Paramos vaikams centro organizuojamos akcijos „Už vaikystę be smurto“, kurios metu vaikai atsakinėdami į klausimus išreiškė savo nuomonę, kokio bendravimo nori iš suaugusiųjų.

akc1 akc2 akc3 akc4

Keliasi žemė –
              Lietuva mūsų.
              Mes čia gyvenom,
              Esam ir būsim!

Prasidėjo atkurtos Lietuvos šimtmečiui skirtas projektas „Dovana Lietuvai“, kuris kviečia kurti dovanas – gerus darbus, skirtus vienas kitam, bendruomenei, miestui, valstybei. Svarbiausia vaikams įprasminti šimtmetį ne tik prisimenant ir didžiuojantis, kas buvo praeityje, bet ir darant gerus darbus, kuriant darbelius, skirtus Lietuvai.
       Mūsų mokyklos pradinukai padarė trispalves gėles, skirtas Lietuvai. Tai – simbolinė mažųjų dovana mūsų šaliai.

4-tokų mokytojos Lora ir Ligita

Dov Lt 4