Penktadienio popietę antrokėliai savo šeimas pakvietė į šventę. Parodėme spektaklį „Knygelė suranda draugą“. Tai vaidinimas apie pagalbą knygutei. Spektaklio metu ir dainavome, ir šokome. Pabaigoje į šokį įtraukėme visus renginio svečius. Programa pavyko puikiai. Vėliau mokiniai artimiesiems padovanojo savo gamybos dovanėles. Šventėje mokiniai pasijuto tikrais aktoriais, nes buvo filmuojami ir fotografuojami.

2a klasės mokytoja M. Pališkienė.

014 015 016 017 019 020 021 023

Prasidėjus pavasariui, atsinaujino gamta, pražydo sodai. Mūsų mokykloje duris atvėrė nauja kompiuterių klasė, skirta pradinių klasių mokiniams. Šioje klasėje gali mokytis apie 20 mokinių. Galimybę prisėsti prie kompiuterio turės net ir pirmokai.
       Šiandieniniame gyvenime kompiuteris yra labai reikalingas mokytojui ir mokiniams. Vaikai galės suprasti kompiuterio galimybes, bei susirasti medžiagos internete, tobulinti savo kompiuterinius įgūdžius, įtvirtinti naują medžiagą. Yra daug kompiuterinių programų, kurios padeda ugdyti vaikų matematinius, loginio mąstymo, kalbos ir kitus įgūdžius. Šios programos palengvina mokymąsi. Internete vaikai turi galimybę rasti atsakymų į jiems rūpimus klausimus.
       Kompiuterinis raštingumas yra būtinas šiuolaikiniam žmogui įgūdis.
      Pirmieji kompiuterių klasėje apsilankė 4a ir 4b mokinukai. Vaikai puikiai dirbo su kompiuteriais, gilino savo įgūdžius, bandė atlikti pateiktas užduotis. Smagu, kad ir mūsų mažieji galės išbandyti, tobulinti savo žinias internetinėse technologijose, po to jas pritaikyti mokymo procese.

Ketvirtokų mokytojos

Pr k1 Pr k2 Pr k3 Pr k4 Pr k5

Prisipažinkime: nesiliaujame žvilgčioti į kalendorių ir skaičiuojame dienas iki Velykų. Nes po šios atgimimo šventės, regis, pavasaris kad atsispirs, kad įsibėgės! Ir daugiau jokio sniego! O pro duris tyliai išsliūkins ir pavasarinė depresija.
       Jau keli metai iš eilės visi pradinių klasių mokiniai dalyvaujame „Vaikų Velykėlių“ konkurse. Tai konkursas, puoselėjantis senas lietuviškas tradicijas, ugdantis tautišką vaikų mąstyseną ir bendrumo jausmą, kartu kviečiantis švęsti. Šį konkursą jau keli metai organizuoja „Naisių vasara“. Ant didžiulio (2 m ilgio ir 1 m pločio) kiaušinio muliažo visos klasės klijavo įvairias aplikacijas su istoriniais, tradiciniais margučių marginimo raštais.
       Dovanojame savo Margutį visai Linkuvos gimnazijos bendruomenei linkėdami laimės, sveikatos, džiaugsmo.

Pradinių klasių mokytojos.

velykeles2018

Kaip greit bėga laikas... Rodos taip neseniai šventėm savo šimtadienį pirmoje klasėje, o jau ir ketvirta... Taip jau sutapo, kad kartu minime ir Lietuvos, ir gimnazijos šimtuosius jubiliejus. O mums beliko 100 dienų, kurias praleisime kartu.
       Vaikai džiaugsmingai nusiteikę, pasipuošę tądien sugūžėjo į klasės. Diena buvo neįprasta, reikėjo atlikti labai įvairias užduotis: įminti minkles, pašokti, parašyti, suskaičiuoti , pristatyti savo darbelius iš 100 detalių ir dar daug daug kitų įdomių veiklų. O koks gi šimtadienis be skanumynų!
       Atlikę visas užduotis, paleidome savo spalvotas svajones, kad žvarbokas vėjelis jas nuneštų ir jos išsipildytų...

Ketvirtokų mokytojos Lora ir Ligita

k simt 1 k simt 2 k simt 3 k simt 4 k simt 5 k simt 6