Naudojame tik būtinus slapukus (angl. cookies) tinkamam svetainės veikimui užtikrinti. Skaityti daugiau

🍪
Pakruojo r. Linkuvos gimnazija
Rugsėjo 1-oji - Mokslo ir žinių diena
Skirtingos veiklos
Tradicinis abiturientų spektaklis „ Šešėlis“ (pagal J. Švarco pjesę) 2024 m.
Brandos atestatų įteikimas

Meilė prancūzų kalbai ir muzikai

Kas dar galėtų pradžiuginti saulėtą ir šiltą penktadienio popietę? Žinoma, kad miela draugija, dainos apie meilę prancūzų kalba, puikiai suorganizuotas tradicinis XIII –asis respublikinis prancūziškų dainų festivalis „L‘amour change le monde!“ („Meilė keičia pasaulį!“) Šeduvos gimnazijoje.

Šių metų festivaliui mūsų gimnazijos dainininkės paruošė du labai gražius pasirodymus. Solistų 9-12 klasių kategorijoje varžėsi Gabrielė Gaigalaitė, ansamblių kategorijoje – merginų ansamblis „Žėrutės“. Gabrielė atliko labai jausmingą Michel Sardou ir Pierre Billon dainą „Je vole“. Merginų ansamblis dainavo Madame Monsieur dainą „Mercy“. Tai 2018 metų Prancūzijos Eurovizijos daina, kurioje pasakojama tikra istorija, kai gelbėtojų laive jūroje išgelbėtai pabėgėlei - jaunai moteriai gimsta mergaitė. Atsidėkodama mama savo mergytę pavadina Mercy. Visus atlikėjus vertino komisija, didelį dėmesį skyrusi prancūziškam tarimui, muzikiniam dainos atlikimui, sceninei kultūrai. Nors prizinių vietų šiais metais nelaimėjome, bet buvome pastebėti ir apdovanoti padėkos raštais, turėjome galimybę išgirsti prancūziškų dainų įvairovę. Neapsakomai malonu buvo išgirsti Prancūzų kalbos instituto Lietuvoje direktoriaus pono Pascal Sliwanski komplimentus visiems atlikėjams, mokytojams ir organizatoriams. Direktorius buvo ir vertinimo komisijos pirmininkas, tad įteikdamas padėkas spaudė ranką ir mums!

Pavasarišką nuotaiką ir gerą atmosferą palaikė dviejų rajono gimnazijų bendrystė, administracijų rūpinimasis, kad patogiai ir saugiai nuvyktume į Šeduvą ir parvyktume namo. Nuoširdžiai dėkojame saugiai mus vežusiam kantriajam vairuotojui Dangirdui.

Ne paslaptis, kad grįždami namo ne tik aptarinėjome šių metų festivalio sėkmes ir nesėkmes, bet mintyse jau dėliojome kitų metų festivalio pasirodymų programą.

Prancūzų kalbos ir muzikos mokytojos Inga Ušinskaitė ir Vaiva Klupšienė

01020304050607081010