Kviečiame  dalyvauti Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos organizuojamame Lietuvių mitologijos komiksų konkurse. Konkursas skirtas tiems, kurie domisi komiksais, lietuvių mitologija ir mėgsta piešti. Norint dalyvauti konkurse, reikia sukurti komiksą pagal lietuvių mitologijos motyvus. Apimtis – iki 3 puslapių. Komiksai gali būti piešiami ranka popieriuje (būtina darbą perkelti į kompiuterį ir atsiųsti PDF formatu) arba dalyvio pasirinktomis kompiuterinėmis programomis. Komiksus galima siųsti iki lapkričio 4 d. el. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. 

Komiksą gali kurti tik vienas asmuo. Dalyvauti gali asmenys nuo 3 pradinės klasės, gyvenantys Šiaulių regione (Šiaulių ir Telšių apskrityse). 

Geriausieji bus apdovanoti šauniais prizais! Pagrindiniai prizai – grafinės planšetės, papildomi prizai – vertingos knygos. 

Plakatas spalvotas