Š. m. vasario 17 d. gimnazijos pedagogai susitiko su Pakruojo rajono Viešosios policijos skyriaus viršininku Ginu Pocevičiumi ir vyriausiuoju tyrėju Linu Masiuliu. Pareigūnai pateikė duomenis apie neblaivius, taip pat narkotikus vartojančius asmenis rajone. Džiugu, kad Linkuvos nepilnamečių čia nėra užfiksuota.
       Kalbėta apie populiariausias narkotines medžiagas, kurios žmogaus organizme išsilaiko nuo 40 valandų iki savaitės, apie tai, kaip atpažinti, kaip elgtis, jei kyla įtarimas, jog yra svaiginamasi. Pedagogai dalinosi mintimis apie patyčias, keiksmažodžių vartojimą, nedrausmingą elgesį per pamokas, elektroninių cigarečių rūkymą ir kt. Pokalbis iš tiesų buvo prasmingas ir dalykiškas. Dėkojame mūsų svečiams už suteiktas teisines žinias, patarimus.

Mokytoja Aldona Ašmonavičienė

s pol 1