Sausio 10 d. 2, 3, 4a, 4b klasių mokiniai dalyvavo LEGO kūrybinėje  laboratorijoje: „Kelionė aplink pasaulį!“  Tai buvo  nuotaikinga, pilna įspūdžių kelionė po žymiausius Pasaulio ir Lietuvos architektūrinio paveldo objektus - Trakų pilis, Gedimino bokštas, Egipto piramidės, Didžioji Kinijos siena, Eifelio bokštas, Auksinių vartų tiltas ir kt. Iš viso 30 architektūrinio paveldo objektų. Kelionės metu vaikai susipažino ir praktiškai išbandė architekto, dizainerio profesijas, sužinojo apie paveldosaugininko profesiją. Naudojant robotukus , keliavo po žymiausius Lietuvos ir pasaulio architektūros objektus. Šis užsiėmimas praplėtė vaikų kultūrinį sąmoningumą ,kartu lavino 21 amžiaus įgūdžius: bendradarbiavimas, komunikacija, kūrybingumas, kritinis mąstymas ir problemų sprendimas.

Pradinių klasių mokytojos