Vasario 16 dienos progai paminėti koncertą visada organizuoja neformalaus švietimo veiklų vadovai kartu su mokiniais. Šiemet šis renginys kitoks. Sunki dalia teko mokytojai Linai A. sugalvoti, kaip apjungti šokių, dainavimo veiklas į vieną.

Linkuvos gimnazijos direktorius V. Stapušaitis sveikina visą mokyklos bendruomenę ir visus buvusius mokytojus, mokinius su Lietuvos Nepriklausomybės diena ir kviečia pasižiūrėti video filmuką-koncertą, sumontuotą mokytojos Nijolės, 3gb klasės mokinės Eglės M. ir 7 kl. mokinio Domanto P.

Istorijos mokytojas Laimonas kviečia būti vertiems iškovotos Nepriklausomybės, mylėti ir saugoti savo Tėvynę. Didžiuotis savo valstybės praeities pasiekimais, kalba, tradicijomis bei kurti šviesią ateitį.

Šviesi ateitis bus, kol lietuviai dainuos lietuviškas dainas, šoks lietuviškus šokius. Mokiniai, vadovaujami dailės mokytojos Almos, puoš savo namų langus trispalvėmis širdutėmis.

Septintokės Gabrielės G. atliekama E. Masytės „Laisvė“ video įraše skamba profesionaliai, merginą ruošė muzikos mokytoja Daiva K. Mokinius nuotoliniu būdu per TEAMS platformą šokti ir puoselėti patriotinius jausmus moko šokių, pilietinio ugdymo mokytoja Nijolė.

Su švente!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui V. Gelažienė