2 ir 4b klasės mokiniai dalyvavo projekte „Pamatyk. Pažink. Pabandyk“.

Vaikai aplankė Šiaulių „Rūtos“ šokolado muziejų, kuriame sužinojo daug įdomių dalykų apie kakavą ir šokoladą, dalyvavo edukacijoje, kurioje patys gamino ir ragavo šokoladinius skanėstus. Degėsių kaimo bendruomenės namuose dalyvavo duonos kepimo edukacijoje. Susipažino su šakočių kepimo tradicija Pakruojyje. Projekto dalyviai apsilankė Pakruojo krašto „Žiemgalos“ muziejuje, pasigamino suvenyrines dovanėles. Klasės valandėlių metu aptarė veiklas, paleido draugystės aitvarą, piešė ir aprašė patirtus įspūdžius.

Įvairių edukacinių veiklų metu vaikai susipažino su krašto paveldu, istorija, kulinarinėmis tradicijomis, amatais, ugdėsi pasitikėjimą savimi, draugiškumą, bendradarbiavimą, patyrė daug teigiamų emocijų, atlikdami praktines, kūrybines užduotis.

Pradinių klasių mokytojos J. Gelžinienė ir D. Kuginienė

1 2 3 4 5 Kepejos 2 Degesiuose Sakociu degustacija Sokolado fabrike 2 Zeimelyje