4a klasės mokiniams svarbu pažinti savo kraštą. Ketvirtokai domėjosi, ką įžymaus, įdomaus galima aplankyti mūsų rajone. Grupelėse rinko medžiagą apie lankomiausius objektus, ją pristatė klasiokams.Turėjome galimybę pėsčiomis išvaikščioti visą didžiulę Pakruojo dvaro teritoriją, susipažinti su dvaro architektūra, nuostabaus grožio aplinka. Sveikatos ir energijos syvų įgijome greitu žingsniu įveikę Rozalimo pušyno pėsčiųjų taką. Nepajutę nuovargio smagiai žaidėme, šokome pušyno aikštelėje. Įdomu buvo apkabinti visiems kartu apie 500 metų senumo Klovainių ąžuolą. Smagu buvo dalyvauti duonos kepimo edukacinėje veikloje Degesiuose. Patys minkėme tešlą, darėme kepaliukus,šovėme” liže juos pečiun ir kantriai laukėme, kol duonelė išpeps. Nepakartojamas jausmas liesti savo rankomis tik iš pečiaus ištrauktą karštą duoną, ją ragauti. Kai parsivežėme kiekvienas po kepaliuką, kvepėjo ne tik klasė, bet ir visa mokykla. Žinojome, kad esame žiemgaliai. Plačiau su žiemgalių istorija susipažinome Žeimelio žiemgalių muziejuje. Kokių tik eksponatų nepamatėme, įdomiausių pasakojimų išgirdome, praturtinome savo žodyną. Smalsu buvo ieškoti paslėpto lobio, kurti meniškus atvirukus. Smagu keliauti ir pažinti savo kraštą.

Dar turime daug planų ateičiai, dar daug įdomaus norėtume ir galėtume pamatyti savame krašte.

4a klasės mokytoja Dalė Tamašaitienė, socialinė pedagogė Liuda Bigailienė.

 

pazink1 pazink2 pazink3 pazink4 pazink6 pazink7 pazink4 pazink8 pazink9 pazink10