Linkuvos gimnazijos 3g klasės mokiniai š. m. vasario 18 dieną dalyvavo VIII–oje Tėvo Jurgio Ambrozijaus Pabrėžos vardo metodinėje – praktinėje konferencijoje „Žmogaus ekologija“ Šiaulių Didždvario gimnazijoje. Dovilė Grunataitė pristatė projektinį darbą „Mūsų namuose auginami ropliai“. Papasakojo apie gyvačių ir vėžlio gyvenimą kartu su šeimos nariais, jų įnorius, kodėl ropliai auga pas juos. Renaldas Kanapeckas tikras jaunasis chemikas. Paruošė pranešimą „Vitamino C kiekio nustatymas obuoliuose“. Ugdytinis išsamiai paaiškino kruopštaus ir tikslaus eksperimento eigą, kaip keičiasi tos pačios „Bogatyr“ veislės obuoliuose vitamino C kiekis vasarą, rudenį, žiemą. Mokiniai ne tik skaitė ir klausė pranešimų, bet ir atliko biotechnologijų praktikos darbą: dirbtinių ikrų gaminimas. Iš natūralių medžiagų gamino ikrus, o pasigaminę gardžiai suvalgė. Kol mokiniai dirbo praktiškai, mokytojai dalyvavo psichologijos dėstytojos užsiėmime „Žmogaus ekologija – stiprus EQ“.

Angėlė Zalunskienė

Biologijos mokytoja

 

20200218 125216 20200218 135329 received 2652201444896248