Lapkričio 8 dieną 1g-4g klasių mokiniai sugūžėjo į Linkuvos vaikų ir jaunimo užimtumo centro organizuojamą karjeros dieną „Ateik pasimatuoti”, kuri vyko Linkuvos kultūros centre. Renginys prasidėjo Pakruojo rajono savivaldybės mero S. Margio ir jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros, Europos solidarumo korpuso koordinatorės A. Natkevičiūtės sveikinimo žodžiais. Po renginio atidarymo jaunimas buvo suskirstytas į grupeles, kurios skirtingose erdvėse klausėsi R. Šafranov paskaitos apie studijas užsienyje, S. Tenytės paskaitos apie studijas Lietuvoje, išgirdo S. Lipskytės sėkmės istoriją, sužinojo A. Viltrakio viešojo kalbėjimo ir charizmos paslapčių. Mokiniai, išgirdę įvairių žmonių pasakojimus, sugrįžo į salę, kurioje prasidėjo mini konferencija. Jos metu buvo pristatytas projektas „Važiuojam!“. Praktikos savaitės dalyviai dalinosi patirtimi. G. Jasiūnienė kalbėjo apie savanorystę Lietuvoje ir mūsų rajone. Konferenciją užbaigė savanoris A. Viltrakis, kuris pasakojo mokiniams, kaip jam savanorystė padėjo užaugti kaip asmenybei.

 

Po arbatos pertraukėlės mokiniai buvo kviečiami į „gyvąją biblioteką“, kurioje jaunimas galėjo sužinoti tarptautinės savanorystės reikšmę ir savanoriavimo mūsų šalyje galimybes, išsiaiškinti, kas yra ir kaip veikia Europos solidarumo korpusas, praktiškai išbandyti Šiaulių profesinio rengimo centro studentų siūlomas veiklas. Taip pat mokiniai galėjo pasikalbėti su psichologo, teisininko, gydytojo, policininko, karininko, pedagogo, socialinio darbuotojo, politiko profesijų atstovais, sužinoti jų darbo subtilybes, pliusus ir minusus. Nebuvo pamiršti ir tie, kurie birželio 17-21 dienomis dalyvavo praktikos savaitėje. Jiems įteikti praktikantų pažymėjimai.

Karjeros diena buvo naudinga ir įdomi visiems dalyviams. Tarsi vyšnia ant torto renginio uždarymui buvo Sadboi koncertas.

3gb klasės mokinė Gabija Dambrauskaitė

IMG 4326 IMG 4442 IMG 4460 IMG 20191108 144955 IMG 20191108 145150