Iniciatyva „Ačiū už pamokas“ sveikina su praėjusia Mokytojų diena ir kviečia pradėti kurti švietimo pokyčius nuo paprasčiausio „ačiū”! Tikime, kad Jūsų mokykloje yra šimtai moksleivių, kurie kiekvieną dieną gauna daugybę vertingų pamokų ir nori už jas padėkoti savo mokytojams. Dabar internetiniame puslapyje www.aciuuzpamokas.lt tai gali padaryti kiekvienas! Kviečiame nominuoti savo mokytojus, balsuoti už juos iki lapkričio 7 d., o jau lapkričio 14 d. daugiausia balsų surinkę mokytojai bus pakviesti į iškilmingą renginį, kurio metu daugiausia „ačiū“ sulaukę mokytojai bus apdovanoti vertingais, inovatyvumą skatinančiais prizais. Taip pat sieksime, kad apie vertingas pamokas sužinotų kuo daugiau žmonių, todėl įdomiausios ir labiausiai įkvepiančios istorijos bus papasakotos didžiausiose žiniasklaidos priemonėse. Gana daryti gerus darbus tyliai – mes norime apie juos papasakoti visiems!

Sakyti „ačiū už pamokas“ kviečiame ne vien moksleivius, bet ir pačius mokytojus – juk kasdien dirbame su daugybe įkvepiančių ir kūrybingų kolegų. Pastebėkime jų darbus, padėkokime jiems už įkvėpimą ir kurkime švietimo pokyti pradėdami nuo savęs!

Daugiau informacijos apie iniciatyvą www.aciuuzpamokas.lt.

Ačiū už pamokas ir gražios dienos!