Balandžio 17 dieną, Linkuvos gimnazijoje prasidėjo vaikų asociacijos „Paguoda“ akcija „Gerojo lašelio diena“, kuri buvo skirta atkreipti dėmesį į vaikus, sergančius vėžiu. Šią dieną visi mokiniai, mokytojai ir mokyklos darbuotojai apsirengė žaliu drabužiu, arba aksesuaru, kad prisimintų vėžiu sergančius vaikus ir prisidėtų prie šios akcijos, nes žalia spalva buvo šios dienos simbolis. Džiugu, kad daugelis mūsų neliko abejingi ir pasidalino savo gerumu aukodami.
       „Gerojo lašelio“ dieną Linkuvos gimnazija pradėjo su muzika, kuri grojo pertraukų metu, o žmonės aukojo. Šie paaukoti pinigai bus skirti Vaikų Onkologijos centro Santaros klinikose (Vilnius) laisvalaikio zonos įrengimui. Mūsų mokykla surinko 142 eurus. Dėkojame visiems.
       Džiugu, kad mūsų mokykla nebuvo abejinga ir eilinį kartą prisidėjo prie akcijos, pasidalindama savo gerumu. Tikiuosi, kad mūsų mokykla ir toliau aktyviai įsijungs į tokias veiklas.

Parengė Linkuvos gimnazijos parlamento narys Erikas Meškonis, 3ga kl.

1 2 3 4 5