„Ką atnešei, ką padarei – nepamirštama.
       Mes į istorijos įrašėme lapus.
       Be ženklo snaigės, peteliškės miršta,
       O tavo darbas pamirštas nebus.“
       Artėja mokyklos 100-metis. Tai ypatinga šventė, sutampanti su Lietuvos šimtmečiu, visai mokyklos bendruomenei, kiekvienam miestelio žmogui.
       Kiekvieno iš mūsų kelio pradžia, mokslo ir gyvenimo žinių kraitis, draugystės, bendravimo, pažinimo, savęs atradimo, galbūt net ir pirmas meilės pradžiamokslis. Tai vaikystės, paauglystės pasaulis, auginantis ir brandinantis žmogų – mūsų šalies pilietį. Juk baigęs mokyklą supranti, kad buvai savas, svarbus, mylėtas ir mylimas.
       Mokyklos direktorius V. Stapušaitis susitiko su jubiliejaus organizaciniu komitetu atnaujintame gimnazijos muziejuje, alsuojančiame 100-mečio dvasia, sudėlioti paskutinius taškus dėl jubiliejaus šventės organizavimo. Mūsų mokyklos muziejus, skirtas mokyklos istorijai, kuri parodyta nuotraukomis, dokumentais, spauda, aprašais, prisiminimais. Stenduose, aplankuose, segtuvuose sukaupta daug medžiagos apie buvusius mokyklos vadovus, mokytojus, mokinius. Muziejuje eksponuojami mūsų krašto senoviniai buities daiktai, įrankiai. Kiekvienas daiktas, rakandas byloja apie ištisą žmogaus gyvenimą.
       Auga kosmopolitai, kurie nežino savo tautos istorijos, papročių, tradicijų. Pirmiausia kiekvienas mokinys turi žinoti tai, kas arčiausiai, kas čia pat.
       Linkuvos gimnazijos šimtmečio paminėjimo šventė vyks spalio 26–27 dienomis.
       Nepraeikit pro šalį, užsukit valandėlei kitai, mes Jūsų visų lauksim...

Linkuvos gimnazijos 100-mečio jubiliejaus organizacinis komitetas

Jubiliejus 1