Marija Kacilevičiūtė – tarptautinės bendrojo ugdymo mokyklų ir mokytojų ir 8, 9–12 (I-IV gimnazijos) klasių mokinių užsienio kalbų konferencijos nugalėtoja.
       Linkuvos gimnazijos mokiniai džiugina savo puikiais pasiekimais rajoninėse ir respublikinėse olimpiadose. Jie puikiai paruošia ir skaito pranešimus anglų kalba ir tarptautinėse konferencijose. Kovo 29 dieną, Kaune, Lietuvos sveikatos ir mokslų universiteto gimnazijoje, vykusioje tarptautinėje 8, 9–12 (I–IV gimnazinių) klasių mokinių konferencijoje pranešimus anglų kalba skaitė ir mūsų gimnazijos mokinės: Gabrielė Meškonytė (8a), Vakarė Aušraitė (1ga), Marija Kacilevičiūtė (2g). Sunkus ir atsakingas darbas buvo įvertintas ir Marija Kacilevičiūtė gavo apdovanojimą už geriausiai paruoštą pranešimą anglų kalba. Iš 60 žodinių pranešimų, ir 20 stendinių buvo išrinkti tik 8 geriausi.
       Labai džiugina ir jauniausiųjų dalyvių grupei priklausiusių Gabrielės Meškonytės (8a) ir Vakarės Aušraitės (1ga) perskaityti pranešimai anglų kalba ir aktyvus dalyvavimas diskusijose.
       Labai džiaugiuosi mergaitėmis ir tikiuosi, kad jų noras tobulėti ir dalyvauti neišblės ir kitais metais.

Anglų kalbos mokytoja Laura Prancelevičienė

angl 1 angl 2 angl dipl