Kad Linkuvos gimnazijos mokiniai laimi prizines vietas rajoniniuose įvairių dalykų olimpiadų turuose, nieko nestebina, bet kad taip pasisektų respublikinėje olimpiadoje, nelengva patikėti. Juk Kaune į olimpiadą, kuri vyko kovo 9–10 dienomis, susirinko 126 geriausi 9–12 klasių mokiniai, kurie išbandė jėgas rašydami esė ir atlikdami testo užduotis. Bet tikrovė yra tokia – Marija Kacilevičiūtė, 2g klasės mokinė, ne tik pateko į respublikinį turą, bet pirmą kartą Linkuvos gimnazijos istorijoje tapo prizininke – užėmė antrąją vietą ir buvo apdovanota Švietimo ir mokslo ministerijos II laipsnio diplomu, medaliu ir planšetiniu kompiuteriu. Kad taip pasisektų, neužtenka tik pamokose įgytų žinių, reikia dirbti papildomai. Marija pasistengė ir jos pastangos buvo įvertintos.
       Pakankamai gerai pasirodė ir Ieva Kulkytė, 4gb klasės mokinė. Kaip sakė olimpiados organizatoriai, laimėjo visi, kurie jau pateko į olimpiadą. Vadinasi, ir Ievą galime sveikinti, juk išmėgintos jėgos varžantis su geriausiais Licėjaus ir kitų prestižinių mokyklų mokiniais.
       Didžiuojamės abiem mergaitėm ir linkim Ievai sėkmės laikant egzaminus, o Marijai ir toliau dirbti ir stengtis gerai pasirodyti ateityje. Smagu, kad mokiniai gali džiaugtis ne tik savo asmenine sėkme, bet gali įkvėpti ir kitus pasitikėti savo jėgomis ir garsinti Linkuvos gimnazijos vardą.

Lietuvių kalbos mokytoja R. Ašmenavičienė

Nuotrauka