Sausio 10 dieną, buvusi Linkuvos gimnazijos mokinė Ieva Kurmytė vedė paskaitą apie streso valdymą. Ji yra baigusi psichologijos studijas. Ieva su 2g–4g klasių mokiniais ne tik pasidalino savo pozityvumu, patirtimi ir žiniomis, kurios gali padėti pasiekti laimingą ir harmoningą gyvenimą, bet ir atsakė į mokinių klausimus, davė interviu mūsų mokyklos laikraščiui „Varpelis“.
       Šioje paskaitoje sužinojome, kodėl kyla stresas, kuo jis pavojingas ir kaip su juo susidoroti. Paskaitoje sužinojome daug naudingų dalykų. Stresą lengviau įveikti padeda sveikas gyvenimo būdas: sportas arba joga, pilnavertė mityba, teisingas miego režimas, priklausomybių atsisakymas ir pan. Reikia skirti laiko sau, stengtis būti geram, atleisti, neteisti, vengti negatyvumo. Įtemptose situacijose naudinga atlikti kvėpavimo, nusiraminimo pratimus.
       Tikiuosi, kad paskaitos dalyviai pasinaudos gautomis žiniomis ir pasidalins jomis su kitais.

Erikas Meškonis 3ga

Streso vald