Gegužės 31 ir birželio 1–2 dienomis vyko Linkuvos gimnazijos 5a klasės stovykla „EUREKA“. Pirmąją dieną žaidėme įvairius žaidimus ir linksmai praleidome laiką. Antrąją dieną vykome į Žeimelį. Jame aplankėme „Žiemgalos“ muziejų. Muziejuje pamatėme senų eksponatų ir piešėme smėliu. Vėliau ėjome apžiūrėti Žeimelio evangelikų liuteronų bažnyčią. Patyrėme daug nuostabių įspūdžių.
       Paskutinę dieną nepabūgę lietaus ir vėjo išsiruošėme į žygį. Aplankėme Genovaitės ir Romo Jaškulių sodybą. Šeimininkai aprodė savo augintinius: alpakas, povus. Iš jų patraukėme į Juozo Pakalnio sodybą. Susipažinę su jo gimtine, kiemelyje žaidėme įvairius žaidimus. Norime padėkoti už įdomiai suorganizuotą stovyklą klasės auklėtojai Redai Pėželienei ir mokytojoms: Odetai Daniševičiūtei ir Liudai Bigailienei.

5a klasės mokinė Agnė Zinkevičiūtė

st 1 st 2 st 3 st 4 st 5 st 6 st 7 st 8 st 9 st 10 st 11