Artėja paskutinė mokslo metų diena. Vieni  jau svajoja apie atostogas, kiti ruošiasi naujiems mokslo metams ir svarsto, kurioje mokykloje norėtų mokytis. Šis tikslas į Linkuvos gimnaziją gegužės 17 d. atlydėjo 16 Degesių mokyklos moksleivių nuo 6 iki 10 klasės. Už susitikimą atsakingi dešimtokai svetingai priėmė būsimus mokinius ir palydėjo į skaityklą. Gimnazijos direktorius svečiams įteikė dovanėlių, pasveikino ir trumpai supažindino su mūsų mokykla, o vėliau dainą padovanojo ir devintokė Marija Kacilevičiūtė. Linkuvos gimnaziją moksleivių akimis, renginius ir veiklas pristatė ir Austėja Makarevičiūtė, o šią susitikimo dalį muzikiniu pasirodymu uždarė vienuoliktokių Tomos ir Ievos duetas.  Po to visi draugiškai pasivaikščiojo po gimnaziją, apžiūrėjo kabinetus. Degesių mokyklos moksleivius labiausiai nustebino sporto ir treniruoklių salės, erdvi valgykla, modernios klasės. Po mažos ekskursijos mokiniai turėjo galimybę susipažinti su būsimomis auklėtojomis bei klasės draugais ir kartu neformaliai pabendrauti gerdami arbatą. Labai tikimės, jog po šio šilto susitikimo Linkuvos gimnaziją papildys bent keli moksleiviai.

Deg 1 Deg 2 Deg 3 Deg 4